Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

O nas

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane MASTERNAK to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem i długoletnim stażem na rynku. Korzenie naszej działalności sięgają 1994 roku, kiedy to jej założyciel Władysław Masternak wraz z doświadczonymi pracownikami „Elektromontażu Gdańsk” rozpoczął działalność pod nazwą EL-Master.

Obecnie firmą zarządza syn Michał Masternak, który jako Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane MASTERNAK kieruje się sprawdzonymi od lat zasadami, czyli rzetelność, jakość i terminowość.

Przestrzeganie tych niezwykle istotnych zasad dla powodzenia inwestycji procentuje zaufaniem wielu usatysfakcjonowanych klientów oraz długą listą zrealizowanych kontraktów.

Doświadczona, wykwalifikowana kadra w połączeniu z zapleczem maszynowym i kapitałowym pozwala nam współpracować z najbardziej wymagającymi klientami, między innymi ENERGA Operator S.A. Gdańsk, dla której świadczymy usługi jako jedni z głównych wykonawców robót elektroenergetycznych.

Zapraszamy do współpracy. Nie marnuj swojego cennego czasu na niepotrzebny stres, wybierz najlepszych i z przyjemnością obserwuj postępy w realizacji swojej inwestycji.

no